ALTUS beyaz eşya servisi

  
    

Altus beyaz eşya servisi İstanbul Avrupa yakası Altus yetkili servis hizmetleri vermektedir. Altus marka tüm elektronik eşyalar üzerine Altus firması garantili yetkili servis, arıza ve bakım hizmetleri vermektedir.

 

20 yılı geçkin süredir İstanbul ili Avrupa yakasındaki tüm semtlere hizmet veren Altus yetkili servisi tamamen müşteri memnuniyeti ilişkileri içinde satın almış olduğunuz Altus ürünleri sonrası destek sağlamaktadır.

 

Tüm ürünlerinize uzman ve tam donanımlı Altun yetkili servis çalışanları tarafından gerekli inceleme yapılarak, detaylı bilgi size sunulur. Garantili ürünler tam donanımlı yetkili servis ağında derhal bakım ve onarımı yapılarak arızalı parçalar orijinali ile değiştirilir. Garantisi sona ermiş cihazlar ise yapılan çalışmalar ve tespitler sonucunda arızalı olan parça hakkında detaylı bilgilendirme yapılır ve değiştirilecek olan cihaz parçası fiyatı belirtilerek kabul etmeniz dahilinde cihazınızın bakımı ve tamiri yapılır. Ayrıca garantisi bitmiş olan tüm cihazların 1 yıl parça ve işçilik garantisi Altus yetkili servisi tarafından verilmektedir. Müşteri memnuniyetini en üst sınıfa koyan Altus yetkili servisi güler yüzlü servis çalışanlarıyla müşteri memnuniyetini temel esas haline getirmiştir. Vizyon ve misyon sahibi servis çalışanları en üst bilgi ve tecrübe donanımıyla müşterilerin sıkıntısını en hızlı biçimde gidererek müşteri memnuniyetini daha yukarılara çıkarmayı planlamaktadır. Donanımlı yetkili servisler cihazın arızasını gidermekle kalmayıp bakım hizmetinide vermek amacı taşımakta ve uygulamaktadır.

 

Altus yetkili servis hizmet verdiğin ürünler arasında: Ocak, Fırın, Bulaşık Makinası, Mikro dalga, Çamaşır makinası, Davlumbaz, Buzdolabı, Domino Ocaklar bulunmaktadır.

 

Ayrıcabeyaz eşya olarak Ocak, Fırın, Bulaşık Makinası, Çamaşır Makinası, Buzdolabı, Kurutma Makinası, Derin Dondurucu bulunmaktadır.

Altus yetkili servisi İstanbul ili Avrupa yakasında yetkili servis araçları ile en hızlı Altus yetkili servis hizmetini sunmaktadır.